Новинка

Ця спортивна сумка може стати справжнім органайзером і буде гідно оцінена людьми, які завжди перебувають у русі та вважають за краще мати під рукою все необхідне.
Зовнішня компактність і реальна легкість не повинні вводити в оману модель дуже містка і зручна. А за рахунок продуманого функціоналу вона дозволить розмістити всі предмети, речі та взуття у зручному порядку.
Розмір: 47*35*16 см
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 35 см |
| Ширина | 47 см |
| Глубина | 16 см |
| Основные | |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴



