Жіноча сумочка клатч

Мабуть, жоден предмет із жіночого гардеробу не може похвалитися такою популярністю, як сумочка. З часів епохи Відродження цей аксесуар виконує не тільки практичну, а й естетичну функцію, будучи справжньою окрасою вбрання прекрасної дами.
Величезний вибір видів і фасонів сучасних жіночих сумок дозволяє використовувати їх не тільки як функціональне доповнення образу, але і як яскраву акцентну деталь, що відображає внутрішній світ господині. Однак, щоб незамінний аксесуар став справжнім гармонійним доповненням образу, важливо правильно підібрати модель за призначенням, виглядом, кольором, формою та розміром.
Розмір: 17-21-5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Размер | Средний |
| Цвет | Серый |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Сумка |
Информация для заказа
- Цена: 692 ₴


