Характеристики:
Зовнішній акумулятор MicroNik P15 укладено у міцний ультракомпактний корпус. Вага пристрою дорівнює всього 210 г. Його можна носити в кишені, в поясній сумці або навіть у жіночому клатчі. Пластик, з якого виготовлений корпус, стійкий до механічних пошкоджень, він надійно захищає вміст від пошкоджень. Функціональний зовнішній акумулятор MicroNik P15 має ємність накопичувача 10000 мАг.
Він надає можливість підзарядки не лише смартфона, а й планшета. Для заряджання батареї використовується порт Micro-uSB, що підтримує силу вхідного струму 2 А. Індикатор на корпусі підкаже рівень заряду акумулятора.
- Ємність (точно) 10000 мАч
- Тип Li-pol
- Бездротова зарядка немає
- Кількість USB (виходів для заряджання пристрою) 2 шт.
- Вихідна напруга 5 В
- Вихідна сила струму 1 А+2,1 А
- Технологія швидкого заряджання немає
- Ліхтарик немає
- Габарити 90x63x12.5 мм
- Вага 210 г
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 210 г |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Длина | 12.5 мм |
| Основные атрибуты | |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип | Универсальная батарея |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 610 ₴





