Новинка

❤️Кейс скринька для коштовностей розсувний на замочку з дзеркальцем Сірий
1 109 ₴
- В наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Кейс скринька
Скринька виготовлена з матеріалів найвищої якості. Ідеально підходить як органайзер для різних видів прикрас або інших дрібних предметів. У ній можна зберігати ланцюжки, годинники, каблучки, сережки, браслети, косметику. Найбільшою перевагою продукту і те, кожен може використовувати її залежно від індивідуальних потреб. Естетична скринька допомагає зберігати речі в одному місці, зберігаючи порядок. Чудова ідея подарунка! Скринька відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Розмір: 15-13-12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Бархат |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 109 ₴



