НовинкаПодарок

❤️Дерев'яна закрита ключниця "Фламінго" 6 гачків 2 види
949 ₴
- В наличии
- Код: AAA-116194
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дерев'яна закрита ключниця "Фламінго" 6 гачків 2 види»

Дерев'яна закрита ключниця
Про повернення додому стільки прислів'їв, приказок та історій із життя! Адже й справді, де б ми не були, додому повертатися завжди радісно і приємно, особливо, якщо будинок з порога огортає затишком. Для цього потрібно багато уваги приділити аксесуарам. Ключниця, яка перед вами — це не лише практичний предмет для збереження ключів та зв'язок, а й елемент художнього декорування простору.
Характеристики:
- Висота: 27 см
- Довжина: 20 см
- Ширина: 6.5 см
- Матеріал: дерево
- Кількість гачків: 6
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Дерево |
| Наличие дверки | 1 шт |
| Вместимость ключей | 6 шт |
| Ширина ключницы | 130 мм |
| Высота ключницы | 255 мм |
| Глубина ключницы | 90 мм |
| Цвет | Белый |
| Область применения ключницы | Для дома |
| Состояние | Новое |
| дизайн | Дизайн №1 |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴





